Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej, obchodzonego 10 maja 2026 r., pracownicy ZGKMiW w Niechlowie składają serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Gminy Niechlów Karolowi Czapli, Pani Sekretarz Gminy Niechlów Danucie Nuckowskiej-Ciulak oraz Pani Skarbnik Annie Mróz za okazane wsparcie, pamięć oraz wyrazy uznania dla naszej codziennej pracy.
Okazana życzliwość i wsparcie są dla pracowników naszego Zakładu nie tylko miłym gestem, ale również motywacją do dalszej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Niechlów. Codzienne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków nabiera szczególnego znaczenia, gdy spotyka się z dostrzeżeniem i uznaniem ze strony władz samorządowych.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor Szkoły w Niechlowie Anny Majer, Pani Dyrektor Biblioteki Gminnej w Niechlowie Karoliny Czak i Pani Dyrektor Domu Kultury w Niechlowie Katarzyny Kurdek za pamięć, życzliwe słowa i miłe życzenia. Takie gesty są dla nas wyrazem wsparcia i budują poczucie wspólnoty oraz wzajemnego szacunku pomiędzy lokalnymi instytucjami.
Dziękujemy za okazaną życzliwość i zapewniamy, że nadal będziemy z zaangażowaniem wykonywać swoją pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.

